KONST / Litografier / Färglitografi 9758015
nr 975 8015
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940), Stockholmsmotiv, Söder Mälarstrand, Stadshuset, 14/350, signerad, motivet: 26x32
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:53:13
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska